2021/2022. tanév

2022. május 27 - 29.

XXXII. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny

A versenyen Kálmán Fruzsina képviselte Komárom-Esztergom megyét és iskolánkat.

Gratulálunk a sikeres részvételhez!

   

 

 2022. május 20.

Benedek Elek Történelmi Vetélkedő

Iskolánk Törökverő csapapa 9. helyen végzett, és elhozott két különdíjat:

a legjobb kreatív munkák és

a legjobban megoldott feladatlapok kategóriában.

A csapat tagjai: Finna Szilvia Anna, Baki Natália, Kálmán Fruzsina és Kálmán Szilvia.

Felkészítő tanár: Merczi Katalin

Gratulálunk!
 
*   *   *
 
2022. április 28.
 
Visegrádi Királyi Palota
 
Görgei Artúr Történelem Verseny
 
Kálmán Fruzsina és Finna Szilvia Anna a résztvevő 22 csapat közül a 4. helyen végzett.
 
Felkészítő tanár: Kövesdi Krisztina.
 
Gratulálunk!
 
 
    
 
 
 
*   *   *

2022. április 27.

Iskolai szavalóverseny eredménye

1. korcsoport (1-2. osztály)

I. helyezett: Andráskó Gáspár

II. helyezett: Dudás Dimitrij

III. helyezett: Kántor László

Felkészítők: Fenyvesiné Mechler Eszter és Schmidt Józsefné

 
2. korcsoport (3-4. osztály)
 
I. helyezett: Magdák Viktor
 
II. helyezett: Nyári Márton
 
III. helyezett: Kun Enikő
 
Különdíj: Sarkantyu Anna
 
Felkészítők: Sebák Katalin, Baka Tamásné
 
 
3. korcsoport (5-6. osztály)
 
I. helyezett: Holtság Amina
 
II. helyezett: Alscher Patrik
 
III. helyezett: Baki Natália
 
Különdíj: Kálmán Szilvia
 
Felkészítő: Pintér Judit
 
 
4. korcsoport (7-8. osztály)
 
I. helyezett: Krucsó Tamás
 
 II. helyezett: Nádor Kristóf
 
III. helyezett: Finna Szilvia Anna
 
Különdíj: Máté Kitti és Bálint Dávid
 
 Felkészítő: Pintér Judit
 
Gratulálunk!
 
 
    
 
  
 
 
*   *   *
 
2022. április 27.

Zöld Nyomon Vetélkedő
 
Az induló 21 csapat közül három jutott be a döntőbe, mindhárom iskolánk csapata volt!
 
A Kapcsolatok Házában zajló végső küzdelemben a következő eredmények születtek:
 
 I. helyezett: Erdei manók csapata (Bejó Lara, Baltás-Kapornai Jázmin, Horváth Bianka)
 
II. helyezett: Pilismarót királyai (Kiss Márk, Lőrincz Gellért, Lőrincz Gergő)
 
 III. helyezett: Bozókys lányok csapata (Bartal Júlia, Chamilla Kitti, Darabont Zsófia)
 
Felkészítő tanár: Merczi Katalin
 
Gratulálunk!
 
       
 
   
 
*   *   * 
 
2022. április 8.

Esztergom
 
„Ki a mester kétkeréken?” 
 
A kerékpáros ügyességi és elméleti feladatokból álló megmérettetésen induló diákjaink:
 
Alscher Dávid (2. helyezés), Domokos Attila és Kiss Márk.
 
A fiúk testnevelő tanára: Fuzik Ferenc. 
 
Gratulálunk!
 
      
 
      
 
         
 
       *   *   *
 
2022. március 22.

Az Északdunántúli Vízmű Zrt. által meghirdetett

Felszín alatti vizek: láthatóvá tenni a láthatatlant

című Víz Világnapi rajzpályázaton

Elter Botond 4. osztályos tanuló 2. helyezést ért el.

Gratulálunk!

 *   *   *

2022. március 2-3.

Sí diákolimpia országos döntő

Országh Vanessza 4. osztály - 28. hely

Kiss Márk 7. osztály - 17. hely

Elter Botond 4. osztály - 24 hely

Domokos Attila 5. osztály - 21. hely

Felkészítőjük: Králikné Matkovics Marianna

Gratulálunk nekik!

*  *  * 

Papírgyűjtés

2021. október

 Összesen: 6422 kg

1. osztály: 388 kg

2. osztály: 632 kg

3. osztály: 476 kg

4. osztály: 763 kg

5. osztály: 760 kg

6. osztály: 794 kg

7. osztály: 1613 kg

 8. osztály: 606 kg

Gratulálunk!

 *  *  *

2020/2021. tanév 

 Az Országos Benedek Elek Műveltségi Vetélkedőn sikerrel szerepelt 6. osztályos csapatunk.

Csendes Attila, Finna Szilvia Anna, Kálmán Fruzsina és Lik Zsombor a 7-8. évfolyam számára kiírt megmérettetésen 6. helyezést ért el.

Felkészítő tanáruk: Merczi Katalin.

 

Gratulálunk! 

 *  *  *

Az Országos Zrínyi Ilona Matematika verseny megyei fordulóján Simon Bence 6. osztályos tanuló 30. helyen végzett.

Felkészítő tanára: Fábiánné Gyimesi Lívia.

Zrínyi Matematika Verseny_.jpg

Gratulálunk!

 *  *  *

Papírgyűjtés

2020. október

Összesen: 7732 kg

 

1. osztály: 1206 kg

2. osztály: 314 kg

3. osztály: 400 kg

4. osztály: 358 kg

5. osztály: 1463 kg

6. osztály: 2079 kg

7. osztály: 1113  kg

8. osztály: 799 kg

Gratulálunk!

 

 

Eredményeink

Webdesign